fbpx

Авіаперельоти для бізнесу та відпочинку в стилі SMART

15/ 03/ 2017
  Автор: Яніна Матлак, регіональний менеджер з продажу авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» «Питання не в тому, чи можемо ми змінитися, а в тому, чи ми змінюємося достатньо швидко».  Ангела Меркель Подорожі в епоху технологій, які розвиваються з гіпер-швидкістю, потребують нових рішень для ефективної організації авіаперельотів. Одним з ключових трендів на ринку авіаперевезень є зниження вартості авіаквитків. Жодна з авіакомпаній не може розвиватися без урахування вимог пасажирів та пристосування до вимог ринку. Аби залишатись конкурентними у цьому середовищі, перевізники мають постійно вдосконалювати свій бізнес, адаптуючись до нових вимог і потреб на ринку. На майстер-класі ми розглянем: які нові рішення впроваджують авіакомпанії з традиційною моделлю авіаперевезень для формування вигідних пропозицій як для бізнес, так і для індивідуальних подорожей; як встигнути за новими трендами авіакомпаній для максимально ефективного використання тревел-бюджету, користуватись технічними новинками та економити час для організації комфортної подорожі; які вимоги, обумовлені посиленням міжнародних стандартів безпеки, висуваються до авіакомпаній по внесенню в систему бронювання паспортних, візових та контактних даних пасажирів (APIS –Advance Passenger Information System); яку нову концепцію реєстрації на рейс впроваджують авіакомпанії з використанням APIS. Для пасажирів нова концепція реєстрації дозволить оптимізувати та зекономити час перебування в аеропорту, уникнути черг на реєстрацію та пришвидшити проходження імміграційних процедур. Тревел-менеджерам компаній, персональним асистентам та всім працівникам, які займаються організацією перельотів компанії, буде цікаво ознайомитись з варіантами корпоративного співробітництва, яке пропонують авіакомпанії. Досвід, який ми отримуємо завдяки професійній діяльності, а саме п’ятнадцять років роботи в авіаційній сфері, та багатьох самостійних перельотів – безцінний і дозволяє поділитися корисними методиками, прийнятними для того, щоб управляти своїм часом та подорожувати з комфортом у найбільш ефективний спосіб.

Автор: Яніна Матлак, регіональний менеджер з продажу авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України»

«Питання не в тому, чи можемо ми змінитися, а в тому, чи ми змінюємося достатньо швидко». 
Ангела Меркель

Подорожі в епоху технологій, які розвиваються з гіпер-швидкістю, потребують нових рішень для ефективної організації авіаперельотів. Одним з ключових трендів на ринку авіаперевезень є зниження вартості авіаквитків. Жодна з авіакомпаній не може розвиватися без урахування вимог пасажирів та пристосування до вимог ринку. Аби залишатись конкурентними у цьому середовищі, перевізники мають постійно вдосконалювати свій бізнес, адаптуючись до нових вимог і потреб на ринку.

На майстер-класі ми розглянем:

  • які нові рішення впроваджують авіакомпанії з традиційною моделлю авіаперевезень для формування вигідних пропозицій як для бізнес, так і для індивідуальних подорожей;
  • як встигнути за новими трендами авіакомпаній для максимально ефективного використання тревел-бюджету, користуватись технічними новинками та економити час для організації комфортної подорожі;
  • які вимоги, обумовлені посиленням міжнародних стандартів безпеки, висуваються до авіакомпаній по внесенню в систему бронювання паспортних, візових та контактних даних пасажирів (APIS –Advance Passenger Information System);
  • яку нову концепцію реєстрації на рейс впроваджують авіакомпанії з використанням APIS.

Для пасажирів нова концепція реєстрації дозволить оптимізувати та зекономити час перебування в аеропорту, уникнути черг на реєстрацію та пришвидшити проходження імміграційних процедур.

Тревел-менеджерам компаній, персональним асистентам та всім працівникам, які займаються організацією перельотів компанії, буде цікаво ознайомитись з варіантами корпоративного співробітництва, яке пропонують авіакомпанії.

Досвід, який ми отримуємо завдяки професійній діяльності, а саме п’ятнадцять років роботи в авіаційній сфері, та багатьох самостійних перельотів – безцінний і дозволяє поділитися корисними методиками, прийнятними для того, щоб управляти своїм часом та подорожувати з комфортом у найбільш ефективний спосіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: