fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Енергетичні питання

17/ 03/ 2023
  7 березня Енергетичний Комітет Європейської Бізнес Асоціації провів робочу офлайн-зустріч з представниками Міністерства енергетики України, в тому числі з заступником Міністра –  Миколою Колісником. Під час зустрічі учасники обговорили багато важливих для бізнесу питань, в тому числі плани Міністерства щодо подальшої євроінтеграції українського законодавства, статус різних законодавчих ініціатив, створення умов для підтримки та розвитку нових видів енергії (водню й біометану) та їх частка у загальному енергобалансі, питання бронювання працівників енергетичної сфери від мобілізації за новим порядком, а також – бачення Міністерства щодо післявоєнного відновлення енергетичної системи в цілому та пошкодженої інфраструктури. Асоціація вдячна Міністерству енергетики України за конструктивну, предметну зустріч та готовність до активного діалогу з індустрією. Сподіваємось на посилення взаємодії та плідну співпрацю у майбутньому.  

7 березня Енергетичний Комітет Європейської Бізнес Асоціації провів робочу офлайн-зустріч з представниками Міністерства енергетики України, в тому числі з заступником Міністра –  Миколою Колісником.

Під час зустрічі учасники обговорили багато важливих для бізнесу питань, в тому числі плани Міністерства щодо подальшої євроінтеграції українського законодавства, статус різних законодавчих ініціатив, створення умов для підтримки та розвитку нових видів енергії (водню й біометану) та їх частка у загальному енергобалансі, питання бронювання працівників енергетичної сфери від мобілізації за новим порядком, а також – бачення Міністерства щодо післявоєнного відновлення енергетичної системи в цілому та пошкодженої інфраструктури.

Асоціація вдячна Міністерству енергетики України за конструктивну, предметну зустріч та готовність до активного діалогу з індустрією. Сподіваємось на посилення взаємодії та плідну співпрацю у майбутньому.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: