fbpx

ABB сприятиме цифровій трансформації у В’єтнамі завдяки своїм передовим технологіям

25/ 11/ 2019

Підтримуємо клієнтів за величезних змін цифрової трансформації, демонструємо цифрові рішення та сервіси на промисловому саміті Vietnam Industry 4.0

В’єтнам зарекомендував себе як один з найпривабливіших ринків для інвестицій в епоху 4 Промислової революції. Глобальний індекс інновацій країни постійно зростає, і  наразі В’єтнам очолює групу країн, що розвиваються на середньому рівні. Згідно з Національною стратегією цифрової трансформації, до 2025 року 50% малих та середніх підприємств В’єтнаму перейдуть на цифрові платформи та розвинуть щонайменше 80 000 підприємств в галузі цифрових технологій.

Саміт Vietnam Industry 4.0, який проводиться Центральним економічним комітетом та міністерствами, є одним з найпрестижніших заходів вищого рівня, присвячених впровадженню та розвитку 4 Промислової революції у В’єтнамі. Тема цьогорічного саміту – «Стратегія В’єтнаму та план дій у проактивному впровадженні 4 Промислової революції» – слугує найкращою платформою не тільки для обміну знаннями, обговорень та спілкування, але й також для представлення найбільш інноваційних технологій та рішень для цифрової трансформації.

Темою стенду АББ стало «Формування екологічно системного майбутнього В’єтнаму завдяки цифровій трансформації». На ньому були представлені деякі з революційних інновацій компанії, серед яких: ABB Ability™ Smart Sensor, ABB AbilityTM Digital Powertrain, ABB AbilityTM Connected Services та зарядний пристрій для електромобілів Terra54.

Технологія ABB Ability™ Smart Sensor перетворює звичайні двигуни, насоси та встановлені підшипники на інтелектуальні, бездротово підключені та енергоефективні пристрої. Вона вимірює ключові параметри з поверхні обладнання, за допомогою яких можна отримати змістовну інформацію про стан та ефективність обладнання, що дозволяє користувачам виявляти неефективність у їхній системі та знижувати ризики, пов’язані з експлуатацією та обслуговуванням. За очікуваннями, технологія ABB Ability™ Smart Sensor заощаджуватиме до 60% витрат на обслуговування, скорочуватиме час незапланованого простою на 70% та збільшуватиме термін експлуатації двигуна на 30%.

Технологія ABB Ability™ Digital Powertrain інтегрує дані сенсорів та приводів за допомогою аналітики на хмарному сервісі по всьому ланцюгу промислового обладнання, що використовується на фабриці – від приводів та двигунів до насосів та підшипників. Важливим елементом ABB Ability™ Digital Powertrain є сервіси моніторингу, що дозволяють кожному силовому агрегату надсилати дані вимірювань до хмарного сервісу, де їх може бачити оператор на простій приборній панелі. Ця технологія поєднує підключення та аналітику даних з досвідом АББ, щоб зробити роботу ефективною, передбачуваною та безпечною. З ABB Ability™ Digital Powertrain клієнти зможуть користуватися перевагами підвищення продуктивності, зменшення на 20%, кількості надзвичайних подій та пришвидшення часу реагування на них та вирішення проблем на 60%.

АББ також представила рішення ABB AbilityTM Connected Services. Представлене через єдиний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс MyRobot від АББ, рішення ABB AbilityTM Connected Services надає доступ до актуальних даних будь-де і будь-коли, що дозволяє збільшити час роботи роботів та оптимізувати продуктивність робототехнічних систем. Завдяки ABB AbilityTM Connected Services клієнти матимуть на 25% менше нещасливих випадків та пришвидшать час реагування та вирішення проблем на 60%.

Крім того, у В’єтнамі була вперше представлена установка Terra 54 від АББ, створена на основі десятирічного досвіду у швидкій зарядці електромобілів,. Розроблена для підвищення зручності у використанні та надійності, завдяки забезпеченню безперервної зарядки від 50 кВт до 500 В протягом 15-30 хвилин, ця установка є частиною портфоліо підключених рішень ABB AbilityTM, уніфікованої цифрової пропозиції компанії для різних галузей промисловості, до складу якої на сьогодні входять 210 рішень. ABB AbilityTM  забезпечує підключення, що дозволяє оператору мережі зарядки електромобілів здійснювати декілька функцій, включаючи дистанційний моніторинг та налаштування пунктів зарядки для вирішення проблем водіїв. ABB AbilityTM  також дозволяє здійснювати обслуговування обладнання з мінімальним часом простою та гнучкістю підключення до будь-якої мережі зарядки, бек-офісу, платіжних рішень, або рішень управління енергетикою. 

У В’єтнамі транспорт є одним з найбільших чинників забруднення повітря в містах, згідно звіту Міністерства природних ресурсів та довколишнього середовища під назвою «Звіт про довколишнє середовище 2016». АББ прагне принести в країну зарядні пристрої, щоб підтримати екологічний міський транспорт.

Солідний послужний список АББ у промисловості та енергетиці В’єтнаму протягом останніх 26 років, а також досвід компанії у цифрових та підключених сервісах протягом 40 років по всьому світу надали в’єтнамським клієнтам впевненість, щоб обрати АББ своїм партнером у цифровій трансформації та нових екологічних проєктах.

У галузі виробництва цементу АББ допомогла компанії Tan Thang Cement побудувати найсучасніший в країні завод, обладнаний новітніми цифровими технологіями, щоб допомогти досягти цілей виробництва та ефективності з першого дня виробництва. У галузі водопостачання АББ співпрацювала з SAWACO над переведенням на цифровий стандарт мережі водопостачання у місті Хошимін, щоб забезпечити безпечне, надійне та ефективне водопостачання. В автомобільній промисловості роботи АББ працюють на найсучаснішому заводі в регіоні, і вони підключені до ABB AbilityTM Connected Services для забезпечення оптимальної роботи підприємства.

«В’єтнам переживає захоплюючий етап розвитку зі швидкою індустріалізацією та урбанізацією а також значним зростанням середнього класу. Дигіталізація, інновації, передове виробництво чи міська інфраструктура – технології АББ ідеально доповнюють дорожню карту майбутнього В’єтнаму. Як лідер з технологій, ми сприятимемо впровадженню цифрових технологій у промисловість В’єтнаму і крокуватимемо пліч-о-пліч з економікою країни до її нового етапу зростання та екологічної системності», – зазначив Брайан Халл, керуючий директор компанії АББ у В’єтнамі.

Про компанію АББ

Компанія АББ (www.abb.ua) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та  Львові працюють більше 100 співробітників.

Контактна інформація

Тетяна Савіцька
Спеціаліст з медіа

Моб. +380 (67) 246 40 99
t.savitska1@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: