АББ отримала замовлення від компанії Indian Railways вартістю 42 млн. дол. США на залізничні технології

28/ 02/ 2019

Тягове обладнання від АББ підвищить ефективність операторів залізниць та зміцнить екологічно системні перевезення в Індії

Компанія АББ отримала своє найбільше замовлення на тягове обладнання в Індії, вартістю понад 42 млн. дол. США на постачання найновітніших перетворювачів для електричних локомотивів від компанії Diesel Locomotive Works (DLW) у Варанасі. Перетворювачі розроблені спеціально для Indian Railways і будуть виготовлені на одному з найбільших заводів АББ для локомотивів у Неламангалі, поруч з Бангалором на півдні Індії.

Тягові рішення від АББ базуються на новітніх технологіях, щоб забезпечити пасажирів більш надійними поїздами, при збільшенні використання екологічно системного транспорту, завдяки переходу від дизельних поїздів до електричних. Це допомагає операторам залізниць досягати значного поліпшення операційних показників. 

«Ми дуже раді робити свій внесок в електрифікацію залізничної мережі Індії з обладнанням від АББ, що виробляється у цьому регіоні, – зазначив виконавчий директор компанії АББ Ульріх Шпісхофер. – Впроваджуючи передові технології, Індія досягає швидкого прогресу в зростанні та продуктивності та формує свою економіку для ери дигіталізації».

«Ми маємо честь працювати з компаніями DLW та Indian Railways над електрифікацією національної залізничної мережі Індії – четвертої серед найбільших залізниць світу, – зазначив Санджив Шарма, керуючий директор АББ в Індії. – Це замовлення допоможе підвищити ефективність залізниці, щоб пасажири, що подорожують Індією, діставалися місця призначення вчасно та зручно».

Сьогодні тягове обладнання від АББ успішно працює на понад 250 електричних локомотивах компанії Indian Railways, що використовуються як для пасажирських, так і для вантажних перевезень. В Індії понад 20% трифазних електровозів оснащені тяговими перетворювачами від АББ. Минулого року уряд Індії схвалив план повної електрифікації індійських залізниць до 2022 року.

Про компанію АББ

Компанія АББ (www.abb.ua) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та  Львові працюють більше 100 співробітників.

Контактна інформація

Тетяна Савіцька
Спеціаліст з медіа

Моб. +380 (67) 246 40 99
t.savitska1@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: