fbpx

АББ отримала перше замовлення на програмне рішення для ринкової системи балансування електроенергії від Hitachi

15/ 10/ 2019

Робимо внесок у надійне та ефективне енергопостачання в Японії

Компанія АББ оголосила, що Hitachi, Ltd. (TSE: 6501, “Hitachi”) замовила систему мережевого управління ринком ABB Ability™ Network Manager Market Management System (MMS), програмне рішення для ринкової системи балансування електроенергії. MMS складається з набору передових застосунків, які підтримують широкий спектр функцій, пов’язаних з ринком, та сучасну ІТ інфраструктуру. Система буде впроваджена відповідно до потреб, притаманних ринку балансування електроенергії, який компанії TEPCO Power Grid, Inc. та Chubu Electric Power Co. розвивають від імені загальнодержавних операторів системи передачі (Transmission System Operators – TSO).

MMS слугуватиме платформою, що дозволяє здійснювати ринкові транзакції на ринку балансування електроенергії, який буде встановлено у квітні 2021 року. В Японії триває трансформація енергетичної системи, і це передове цифрове рішення буде використовуватися енергетичними компаніями для забезпечення ефективної закупівлі балансуючих потужностей та електроенергії. Окрім підвищення ринкової ефективності, система також сприятиме стабільному та надійному постачанню електроенергії.

«Компанії Hitachi та АББ, завдяки розгортанню мережевого менеджера ABB Ability™ Network Manager MMS, забезпечуватимуть ефективну та надійну роботу ринку балансування електроенергії, – зазначив Массімо Даніелі, керуючий директор бізнес-юніта АББ «Автоматизація електричних мереж», що є частиною бізнес-напряму компанії «Енергетичні мережі». – Міцне партнерство між двома компаніями сприятиме розвитку електроенергетичної системи Японії та її шляху до дигіталізації, щоб побудувати більш потужну, інтелектуальну та екологічно чисту електромережу».

Система MMS від АББ була прийнята як передове та інноваційне рішення для ринків балансування електроенергії в Європі та Північній Америці. Це перевірене рішення, яке забезпечує ефективну та екологічно системну роботу, при забезпеченні надійності електроенергетичної системи.

Компанії Hitachi та АББ уклали угоду про партнерство у грудні 2017 року і почали співпрацювати над багатьма програмними рішеннями, включаючи MMS. Спираючись на ці існуючі відносини, компанії Hitachi та АББ прагнуть забезпечити потреби в дигіталізації електроенергетичної системи Японії. В рамках цього партнерства обидві компанії об’єднують свої сили, щоб підтримувати енергетичні компанії Японії. Це комбінація технологій та ноу-хау Hitachi, які були накопичені завдяки забезпеченню різноманітного обладнання та систем для електроенергетики у Японії та перевірених програмних технологій АББ.

Про компанію АББ

Компанія АББ (www.abb.ua) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та  Львові працюють більше 100 співробітників.

Контактна інформація

Тетяна Савіцька
Спеціаліст з медіа

Моб. +380 (67) 246 40 99
t.savitska1@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: