fbpx

9-10 червня 2021 Міжнародний Форум «Smart Building» Київ | ACCO International

09/ 04/ 2021
  Вже впяте в Києві відбудеться міжнародний Форум Smart Building професійна виставка і конференція, яка демонструє світові і українські  досягнення в області інтелектуальних систем і автоматизації, енергоеффективності і smart-рішення для створення «Розумного будинку» і «Розумного міста». Не  пропустіть можливість побувати на грандіозному заході, лише тут ви зможете побачити 4 проекти на одному майданчику: Smart Building Forum, включає в себе тематику автоматизації, енергоефективності, розумного будинку та розумного міста; Internet of Things Forum, присвячується тематиці Інтернету Речей; Виставка Комунальна інфраструктура, розкриває питання міської комунальної сфери;  Виставка Будівництво. Архітектура. Ремонт., яка представляє досягнення у сфері будівництва; В рамках ділової програми заплановано проведення дводенної конференції і виступи більше 40 спікерів.  Виставкова зона збере більше 150 компаній та брендів - новаторів у сфері технологій. Партнер IoT-рішень – компанія Vodafone! Відвідати захід зможуть усі бажаючі: вхід до виставкової зони  – безкоштовний, а для некомерційних організацій безкоштовний вхід і на конференцію. Квитки на ділову програму  Форуму – також на сайті. (промокод 20% знижки на квитки: forum_guest20%) Приєднуйтесь до розумних технологій! Деталі проведення форуму ви зможете знайти на сайті. До зустрічі на форумі!

Вже вп’яте в Києві відбудеться міжнародний Форум Smart Building професійна виставка і конференція, яка демонструє світові і українські  досягнення в області інтелектуальних систем і автоматизації, енергоеффективності і smart-рішення для створення «Розумного будинку» і «Розумного міста». Не  пропустіть можливість побувати на грандіозному заході, лише тут ви зможете побачити 4 проекти на одному майданчику:

  • ”Smart Building Forum”, включає в себе тематику автоматизації, енергоефективності, розумного будинку та розумного міста;
  • ”Internet of Things Forum”, присвячується тематиці Інтернету Речей;
  • Виставка ”Комунальна інфраструктура”, розкриває питання міської комунальної сфери; 
  • Виставка ”Будівництво. Архітектура. Ремонт.”, яка представляє досягнення у сфері будівництва;

В рамках ділової програми заплановано проведення дводенної конференції і виступи більше 40 спікерів.  Виставкова зона збере більше 150 компаній та брендів – новаторів у сфері технологій. Партнер IoT-рішень – компанія Vodafone!

Відвідати захід зможуть усі бажаючі: вхід до виставкової зони  – безкоштовний, а для некомерційних організацій безкоштовний вхід і на конференцію.

Квитки на ділову програму  Форуму – також на сайті. (промокод 20% знижки на квитки: forum_guest20%)

Приєднуйтесь до розумних технологій!

Деталі проведення форуму ви зможете знайти на сайті.

До зустрічі на форумі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: