fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

7-ий Український Газовий Форум – Східно-Європейський Газовий Хаб. Green Deal. Українська Ініціатива

05/ 10/ 2021
  Український газовий форум вперше відбувся у 2015 році  і відтоді став платформою для обговорення шляхів розвитку газового сектору України та Східної Європи. Чому варто відвідати? через кількість експертів галузі, які стануть учасниками заходу. Так, у 2020, складному році для всіх людей по всьому світі, у нас було понад 300 учасників та 65 спікерів. Цього року ми очікуємо ще більше, оскільки високі ціни на природний газ та розвиток європейської трубопровідної інфраструктури знову стають темою № 1. ми гнучкі: ми адаптувалися до нового, впровадивши гібридний формат проведення Форуму, коли слухачі та спікери мають можливість відвідати івент дистанційно або особисто. ми демократичні: рівень наших спікерів, а це топ-менеджери та вищі посадові особи, говорить сам за себе, проте для нас пріоритетом є не отримання прибутку, а обмін думками та вироблення реальних рекомендацій  для розвитку газового ринку. наші цінності: досвід та незалежність. Ви матимете змогу не тільки прослухати, але й поставити запитання всім  спікерам, ставши безпосереднім учасником дискусії. Для того, щоб зареєструватися, будь ласка, перейдіть за посиланням https://ukrgasforum.org/reiestratsiia-forum/ З будь-яких питань звертайтеся за телефоном +380503292606 або надсилайте листи на електронну пошту NGBI.Ukrconsulting@gmail.com

Український газовий форум вперше відбувся у 2015 році  і відтоді став платформою для обговорення шляхів розвитку газового сектору України та Східної Європи.

Чому варто відвідати?

  • через кількість експертів галузі, які стануть учасниками заходу. Так, у 2020, складному році для всіх людей по всьому світі, у нас було понад 300 учасників та 65 спікерів. Цього року ми очікуємо ще більше, оскільки високі ціни на природний газ та розвиток європейської трубопровідної інфраструктури знову стають темою № 1.
  • ми гнучкі: ми адаптувалися до нового, впровадивши гібридний формат проведення Форуму, коли слухачі та спікери мають можливість відвідати івент дистанційно або особисто.
  • ми демократичні: рівень наших спікерів, а це топ-менеджери та вищі посадові особи, говорить сам за себе, проте для нас пріоритетом є не отримання прибутку, а обмін думками та вироблення реальних рекомендацій  для розвитку газового ринку.
  • наші цінності: досвід та незалежність. Ви матимете змогу не тільки прослухати, але й поставити запитання всім  спікерам, ставши безпосереднім учасником дискусії.

Для того, щоб зареєструватися, будь ласка, перейдіть за посиланням https://ukrgasforum.org/reiestratsiia-forum/

З будь-яких питань звертайтеся за телефоном +380503292606 або надсилайте листи на електронну пошту NGBI.Ukrconsulting@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: