fbpx

31 травня. Програма підготовки сертифікованих фахівців MBTI® (Рання реєстрація -9%)

09/ 04/ 2021
  MBTI® (Myers-Briggs Type Indicator) є найбільш популярним і поширеним у світовій бізнес-практиці психологічним інструментом, який дозволяє конструктивно підійти до відмінностей між людьми у контексті комунікації, підходу до виконання завдань, конфліктних ситуацій, реакції на організаційні зміни, стрес. Більше 70% компаній Fortune 500 успішно застосовують Myers-Briggs Type Indicator®. Академія бізнесу EY в Україні має акредитацією OPP Alliance Partner, офіційного дистрибютора MBTI®. Сертифікаційна програма для тих, хто бажає: ✔ Стати сертифікованим консультантом MBTI® ✔ Отримати набір технік та інструментів для проведення консультацій і тренінгів з використанням MBTI® ✔ Навчитися застосовувати MBTI® в програмах розвитку лідерських і управлінських якостей. Старт онлайн-програми підготовки сертифікованих фахівців MBTI: 31 травня Дізнайтеся більше: MBTI сертифікаційна програма Step I|Академія бізнесу EY (eyacademyukraine.com) Знижка діє за умови ранньої реєстрації до 7 травня. Найближчі тренінги: https://eyacademyukraine.com/schedule

MBTI® (Myers-Briggs Type Indicator) є найбільш популярним і поширеним у світовій бізнес-практиці психологічним інструментом, який дозволяє конструктивно підійти до відмінностей між людьми у контексті комунікації, підходу до виконання завдань, конфліктних ситуацій, реакції на організаційні зміни, стрес.

Більше 70% компаній Fortune 500 успішно застосовують Myers-Briggs Type Indicator®. Академія бізнесу EY в Україні має акредитацією OPP Alliance Partner, офіційного дистриб’ютора MBTI®.

Сертифікаційна програма для тих, хто бажає:

✔ Стати сертифікованим консультантом MBTI®

✔ Отримати набір технік та інструментів для проведення консультацій і тренінгів з використанням MBTI®

✔ Навчитися застосовувати MBTI® в програмах розвитку лідерських і управлінських якостей.

Старт онлайн-програми підготовки сертифікованих фахівців MBTI: 31 травня

Дізнайтеся більше: MBTI сертифікаційна програма Step I|Академія бізнесу EY (eyacademyukraine.com)

Знижка діє за умови ранньої реєстрації до 7 травня.

Найближчі тренінги: https://eyacademyukraine.com/schedule

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: