fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

23 травня у Києві втретє відбудеться масштабна інвестиційна подія Investman Conference & Forum

22/ 04/ 2024
  Investman Ukraine — новий виток. 23 травня у Києві втретє відбудеться масштабна інвестиційна подія. Це головний захід для інвестменів й один із найперспективніших інвестиційних просторів країни. Ми створили платформу, яка надає кожному можливості для розвитку, розбудови економічної стабільності та ефективного інвестування. За один день ви дізнаєтеся: як безпечно інвестувати й масштабуватися; які стратегії лідерів ринку сьогодні найдієвіші; яких помилок не варто допускати на прикладах факап-сторі проєктів; як діяти завтра, використовуючи передові тенденції; як розширити ринки та залучити інвестиції. Investman Conference & Forum стане для вас місцем інвестиційних можливостей. Ми об’єднуємо понад тисячу учасників: інвесторів-бізнесменів, провідних фахівців у галузі інвестицій, юристів, засновників стартапів, експертів й консультантів, які разом працюють над економічною розбудовою країни. Цьогоріч підготували насичену програму з кількома майданчиками, тож Investman Ukraine це не лише спільнота професіоналів, а й захід, який надає можливості для розвитку, партнерства й укладення успішних угод. Investman Ukraine-2024 це: 30+ ТОП-спікерів та експертів; 40+ компаній учасників; 1000+ інвестменів одночасно; 10+ годин контенту 2 головні сцени для проєктів та інвесторів. Придбайте квитки тут: https://kontramarka.ua/uk/investman-ukraine-expo-forum-82581.html Конференція-виставка Investman Ukraine відбудеться 23 травня 2024 у КВЦ Парковий (Київ, Паркова дорога, 16-а). Партнер заходу: компанія Zeminvest Креативний партнер заходу: компанія BRAIN TANK Автомобільний партнер: Garage Технічний партнер: VideoLife Відстежуйте актуальну інформацію тут: investman.com.ua facebook.com/investman.ukraine

Investman Ukraine — новий виток. 23 травня у Києві втретє відбудеться масштабна інвестиційна подія.

Це головний захід для інвестменів й один із найперспективніших інвестиційних просторів країни. Ми створили платформу, яка надає кожному можливості для розвитку, розбудови економічної стабільності та ефективного інвестування.

За один день ви дізнаєтеся:

 • як безпечно інвестувати й масштабуватися;
 • які стратегії лідерів ринку сьогодні найдієвіші;
 • яких помилок не варто допускати на прикладах факап-сторі проєктів;
 • як діяти завтра, використовуючи передові тенденції;
 • як розширити ринки та залучити інвестиції.

Investman Conference & Forum стане для вас місцем інвестиційних можливостей. Ми об’єднуємо понад тисячу учасників: інвесторів-бізнесменів, провідних фахівців у галузі інвестицій, юристів, засновників стартапів, експертів й консультантів, які разом працюють над економічною розбудовою країни.

Цьогоріч підготували насичену програму з кількома майданчиками, тож Investman Ukraine це не лише спільнота професіоналів, а й захід, який надає можливості для розвитку, партнерства й укладення успішних угод.

Investman Ukraine-2024 це:

 • 30+ ТОП-спікерів та експертів;
 • 40+ компаній учасників;
 • 1000+ інвестменів одночасно;
 • 10+ годин контенту
 • 2 головні сцени для проєктів та інвесторів.

Придбайте квитки тут: https://kontramarka.ua/uk/investman-ukraine-expo-forum-82581.html

Конференція-виставка Investman Ukraine відбудеться 23 травня 2024 у КВЦ “Парковий” (Київ, Паркова дорога, 16-а).

 • Партнер заходу: компанія Zeminvest
 • Креативний партнер заходу: компанія BRAIN TANK
 • Автомобільний партнер: Garage
 • Технічний партнер: VideoLife

Відстежуйте актуальну інформацію тут:

investman.com.ua

facebook.com/investman.ukraine

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: