fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

19-та Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN-2022 об’єднає світових лідерів зернового ринку 6-7 квітня у Києві

14/ 01/ 2022
  УкрАгроКонсалт з радістю повідомляє, що реєстрація на 19-ту Міжнародну конференцію «BLACK SEA GRAIN: GROW, TRADE, EVOLVE. TOGETHER» розпочалася! Конференція відбудеться у гібридному форматі 6-7 квітня 2022 року, готель InterContinental, Київ, Україна. BLACK SEA GRAIN-2022 обєднає ключових гравців агробізнесу з усіх континентів для обміну експертизою, визначення та розуміння нових векторів розвитку світового агро ринку, налагодження довгострокових ефективних контактів. КЛЮЧОВІ ТЕМИ: Глобальні мега тренди. Вплив на ринки, торгівлю та аграрну політику Аграрний сектор Причорноморя. Фокус на довгострокові прогнози Трейдинг: origination – запорука успішної торгівлі Україна. Ринок землі. Еволюція Глибока переробка зернових. Нові продукти та ринки Вплив нових трендів сектору ЗЗР та матеріально-технічних ресурсів на якість та ціни врожаю-2022 Технології кліматично-оптимізованого сільського господарства в Україні Інвестиції в АПК та інфраструктуру: успішні кейси та нові можливості  Реєструйтеся з тарифом EARLY BIRD до 31 січня 2022 року. СТЕНД І РЕКЛАМНІ ОПЦІЇ СТАТИ СПОНСОРОМ BLACK SEA GRAIN надає 2 дні ексклюзивної аналітики агро ринку від світових експертів, обговорення глобальних макроекономічних і регіональних тенденцій, довгострокові прогнози, ефективне спілкування та контакти з учасниками з понад 50 країн світу. Перебуваючи в самому серці Чорноморського регіону, дана комунікаційна платформа щорічно об’єднує 700+ міжнародних виробників і переробників зернових та олійних культур, трейдерів, агрохолдинги, банки і інвестиційні фонди, торгові біржі, представників уряду та галузеві асоціації, логістичні, брокерські, страхові, сюрвеєрські, юридичні та інші компанії. Приєднуйтесь до лідерів зернової та олійної галузі у серці Чорноморського регіону. GROW, TRADE, EVOLVE. TOGETHER! Для отримання додаткової інформації щодо участі, будь ласка, звертайтесь: Орг.комітет E-mail: conference@ukragroconsult.org Тел.: +38 044 364 55 85

УкрАгроКонсалт з радістю повідомляє, що реєстрація на 19-ту Міжнародну конференцію «BLACK SEA GRAIN: GROW, TRADE, EVOLVE. TOGETHER» розпочалася! Конференція відбудеться у гібридному форматі 6-7 квітня 2022 року, готель InterContinental, Київ, Україна.

BLACK SEA GRAIN-2022 об’єднає ключових гравців агробізнесу з усіх континентів для обміну експертизою, визначення та розуміння нових векторів розвитку світового агро ринку, налагодження довгострокових ефективних контактів.

КЛЮЧОВІ ТЕМИ:

  1. Глобальні мега тренди. Вплив на ринки, торгівлю та аграрну політику
  2. Аграрний сектор Причорномор’я. Фокус на довгострокові прогнози
  3. Трейдинг: origination – запорука успішної торгівлі
  4. Україна. Ринок землі. Еволюція
  5. Глибока переробка зернових. Нові продукти та ринки
  6. Вплив нових трендів сектору ЗЗР та матеріально-технічних ресурсів на якість та ціни врожаю-2022
  7. Технології кліматично-оптимізованого сільського господарства в Україні
  8. Інвестиції в АПК та інфраструктуру: успішні кейси та нові можливості 

Реєструйтеся з тарифом EARLY BIRD до 31 січня 2022 року.

СТЕНД І РЕКЛАМНІ ОПЦІЇ

СТАТИ СПОНСОРОМ

BLACK SEA GRAIN надає 2 дні ексклюзивної аналітики агро ринку від світових експертів, обговорення глобальних макроекономічних і регіональних тенденцій, довгострокові прогнози, ефективне спілкування та контакти з учасниками з понад 50 країн світу.

Перебуваючи в самому серці Чорноморського регіону, дана комунікаційна платформа щорічно об’єднує 700+ міжнародних виробників і переробників зернових та олійних культур, трейдерів, агрохолдинги, банки і інвестиційні фонди, торгові біржі, представників уряду та галузеві асоціації, логістичні, брокерські, страхові, сюрвеєрські, юридичні та інші компанії.

Приєднуйтесь до лідерів зернової та олійної галузі у серці Чорноморського регіону.

GROW, TRADE, EVOLVE. TOGETHER!

Для отримання додаткової інформації щодо участі, будь ласка, звертайтесь:

Орг.комітет

E-mail: conference@ukragroconsult.org

Тел.: +38 044 364 55 85

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: