fbpx

19-20 травня | Тренінг «Емоційний інтелект»

28/ 04/ 2021
  Здатність сприймати, розуміти та контролювати особисті почуття та почуття інших людей — необхідний компонент для розвитку лідерського потенціалу. Згідно з результатами дослідження організації Six Seconds (першого і найбільшого товариства з вивчення і розвитку емоційного інтелекту) цінність емоційного інтелекту в бізнес-спільноті зростає, особливо серед лідерів. Розвинутий емоційний інтелект не є вродженою особливістю, навпаки - це набір навичок, які можна розвивати. Існує чимало способів підвищити свій коефіцієнт емоційного інтелекту, проте це вимагає дисципліни і практики. Якщо ви готові працювати над своїми станами, вивчати власні емоції та реакції, бажаєте поглибити своє розуміння концепту EQ та отримати техніки для його розвитку, запрошуємо вас на тренінг «Емоційний інтелект». Якщо ви ще сумніваєтеся, пропонуємо пройти тест, який миттєво покаже, наскільки у вас розвинені компетенції емоційного інтелекту: https://go.ey.com/3aIahvP 19-20 травня | 4 онлайн-сесії по 2 години. Дізнайтеся програму тренінгу: https://eyacademyukraine.com/eq Для членів EBA діє 10% знижка: при реєстрації використовуйте промокод EYAcademyEBA. Найближчі тренінги: https://eyacademyukraine.com/eq

Здатність сприймати, розуміти та контролювати особисті почуття та почуття інших людей — необхідний компонент для розвитку лідерського потенціалу.

Згідно з результатами дослідження організації Six Seconds (першого і найбільшого товариства з вивчення і розвитку емоційного інтелекту) цінність емоційного інтелекту в бізнес-спільноті зростає, особливо серед лідерів.

Розвинутий емоційний інтелект не є вродженою особливістю, навпаки – це набір навичок, які можна розвивати. Існує чимало способів підвищити свій коефіцієнт емоційного інтелекту, проте це вимагає дисципліни і практики.

Якщо ви готові працювати над своїми станами, вивчати власні емоції та реакції, бажаєте поглибити своє розуміння концепту EQ та отримати техніки для його розвитку, запрошуємо вас на тренінг «Емоційний інтелект».

Якщо ви ще сумніваєтеся, пропонуємо пройти тест, який миттєво покаже, наскільки у вас розвинені компетенції емоційного інтелекту: https://go.ey.com/3aIahvP

19-20 травня | 4 онлайн-сесії по 2 години.

Дізнайтеся програму тренінгу: https://eyacademyukraine.com/eq

Для членів EBA діє 10% знижка: при реєстрації використовуйте промокод “EYAcademyEBA”.

Найближчі тренінги: https://eyacademyukraine.com/eq

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: