fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

16ʼ PEOPLE MANAGEMENT CONFERENCE: Дизайнери бізнесу

14/ 05/ 2024
  Ми там, де наш фокус. Особливо зараз, коли на процеси в компанії впливають мобілізація, еміграція, кадровий голод і загальна втрата мотивації. Отже, наш спільний фокус на тому, як утримувати людей і команди в ресурсі і досягати результатів. Для цього лідерам - HR-рам, рекрутерам, підприємцям, керівникам підрозділів, експертам L&D, T&D - потрібно бути прикладами зрілості, ефективності та підтримки. Кожен менеджер - це people-менеджер! People-менеджери потребують наразі особливого набору якостей, навичок та компетенцій. Серед яких - вміння тримати удар і управляти ризиками, життєстійкість, щоб якісно підтримувати людей в команді. Вміння створювати результат і прибуток для компанії, залучаючи і розвиваючи професіоналів. Для цього потрібні нові знання, аналіз досвіду та жива взаємодія у колі однодумців. Запрошуємо вас взяти участь у 16ʼ PEOPLE MANAGEMENT CONFERENCE: Дизайнери бізнесу, яка відбудеться 24 травня, у Києві та онлайн. 25+ спікерів | 400 учасників | кейси, дискусії, воркшопи Серед спікерів конференції: Рената Дельпорте, старша віцепрезидентка та Global HR Business Partner компанії SoftServe Оксана Смілка, COO at Scalr, коуч PCC ICF та міжнародної спільноти CoachHub Оксана Семенюк, менторка в організаційних та індивідуальних трансформаціях, консультантка в роботі зі способом мислення Наталія Галунко, начальниця департаменту менеджменту персоналу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Петро Чорноморець, кандидат біологічних наук, співавтор і керівник методології Змінотворців, викладач kmbs та школи Майбутні Деталі програми та участі: https://shorturl.at/bgozH   Зробіть інвестицію у розвиток ефективності вашої компанії. Реєструйтесь командою — кожен 5-й квиток ви отримуєте у подарунок від організаторів KA Group.

Ми там, де наш фокус. Особливо зараз, коли на процеси в компанії впливають мобілізація, еміграція, кадровий голод і загальна втрата мотивації. Отже, наш спільний фокус на тому, як утримувати людей і команди в ресурсі і досягати результатів. Для цього лідерам – HR-рам, рекрутерам, підприємцям, керівникам підрозділів, експертам L&D, T&D – потрібно бути прикладами зрілості, ефективності та підтримки. Кожен менеджер – це people-менеджер!

People-менеджери потребують наразі особливого набору якостей, навичок та компетенцій. Серед яких – вміння “тримати удар” і управляти ризиками, життєстійкість, щоб якісно підтримувати людей в команді. Вміння створювати результат і прибуток для компанії, залучаючи і розвиваючи професіоналів. Для цього потрібні нові знання, аналіз досвіду та жива взаємодія у колі однодумців.

Запрошуємо вас взяти участь у 16ʼ PEOPLE MANAGEMENT CONFERENCE: Дизайнери бізнесу, яка відбудеться 24 травня, у Києві та онлайн.

25+ спікерів | 400 учасників | кейси, дискусії, воркшопи

Серед спікерів конференції:

  • Рената Дельпорте, старша віцепрезидентка та Global HR Business Partner компанії SoftServe
  • Оксана Смілка, COO at Scalr, коуч PCC ICF та міжнародної спільноти CoachHub
  • Оксана Семенюк, менторка в організаційних та індивідуальних трансформаціях, консультантка в роботі зі способом мислення
  • Наталія Галунко, начальниця департаменту менеджменту персоналу UKRSIBBANK BNP Paribas Group
  • Петро Чорноморець, кандидат біологічних наук, співавтор і керівник методології “Змінотворців”, викладач kmbs та школи “Майбутні”

Деталі програми та участі: https://shorturl.at/bgozH  

Зробіть інвестицію у розвиток ефективності вашої компанії. Реєструйтесь командою — кожен 5-й квиток ви отримуєте у подарунок від організаторів KA Group.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: