fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

14-th Kyiv Criminal Law Forum

30/ 05/ 2024
  14-th KYIV CRIMINAL LAW FORUM буде присвячений головним проблемам під час воєнного стану та шляхам їх вирішення: найактуальнішим практичним питанням у сфері кримінального права та процесу, новаціям і змінам. Дата: 21 червня 2024 року Час: 09:00 - 18:00 Формат: Online&Offline Програма заходу та реєстрація: https://cutt.ly/Mey2hONp 14-th KYIV CRIMINAL LAW FORUM - це платформа, яка дає можливість представникам влади, бізнесу та правникам обговорити проблемні питання кримінального права і процесу під час воєнного стану в Україні, зокрема, це про - головні зміни кримінального права та процесу у звязку з воєнним станом; захист жертв та відшкодування збитків; кримінальну відповідальність за колабораційну діяльність; боротьбу з корупцією під час війни. Серед спікерів: представники законодавчої гілки влади, судді різних інстанцій, представники правоохороних органів України, провідні адвокати, правники, науковці. ААУ в соцмережах: https://taplink.cc/ukraine_advocates_association З питань партнерства, участі та за додатковою інформацією звертайтеся: Буток Тетяна - директорка з розвитку Асоціації адвокатів України, [email protected][email protected], тел. моб.: 067 441 10 27  Запрошуємо до участі!

14-th KYIV CRIMINAL LAW FORUM буде присвячений головним проблемам під час воєнного стану та шляхам їх вирішення: найактуальнішим практичним питанням у сфері кримінального права та процесу, новаціям і змінам.

Дата: 21 червня 2024 року
Час: 09:00 – 18:00
Формат: Online&Offline
Програма заходу та реєстрація: https://cutt.ly/Mey2hONp

14-th KYIV CRIMINAL LAW FORUM – це платформа, яка дає можливість представникам влади, бізнесу та правникам обговорити проблемні питання кримінального права і процесу під час воєнного стану в Україні, зокрема, це про – головні зміни кримінального права та процесу у зв’язку з воєнним станом; захист жертв та відшкодування збитків; кримінальну відповідальність за колабораційну діяльність; боротьбу з корупцією під час війни.

Серед спікерів: представники законодавчої гілки влади, судді різних інстанцій, представники правоохороних органів України, провідні адвокати, правники, науковці.

ААУ в соцмережах: https://taplink.cc/ukraine_advocates_association

З питань партнерства, участі та за додатковою інформацією звертайтеся:
Буток Тетяна – директорка з розвитку Асоціації адвокатів України,
[email protected][email protected], тел. моб.: 067 441 10 27

 Запрошуємо до участі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: