fbpx

1-й Київський форум з клінічних досліджень 2017

24/ 11/ 2017
  9–10 листопада 2017 Bytsko Travel Group організувала масштабний міжнародний проект – Kiev Clinical Research Forum 2017: Вперше в Україні створена глобальна клінічно-дослідницька платформа; 300 делегатів-представників світової фармацевтичної індустрії; Понад 47 спікерів, профільні експерти, дослідники та новатори з 18 країн; Нетворкінг для міжнародних професіоналів та топових представників українських компаній: PharmaSich, Synevo, SMART, Synergy, Farmak, Biopharma, AstraZeneca, Yuriya-Farm, Bayer, та багатьох інших. Bytsko Travel Group сприяє створенню унікальної у Східній Європі міжнародної дискусійної платформи для індустрії клінічних досліджень, що допомагає створити імідж України як привабливої країни для науково-дослідницької діяльності міжнародних фармацевтичних компаній. Безсумнівно, це соціально важливий проект, на якому народжуються нові ідеї та відкриття! Приємно, що Форум користувався шаленою популярністю, був цікавим для делегатів та пройшов успішно.
01/

9–10 листопада 2017 Bytsko Travel Group організувала масштабний міжнародний проект – Kiev Clinical Research Forum 2017:

  • Вперше в Україні створена глобальна клінічно-дослідницька платформа;
  • 300 делегатів-представників світової фармацевтичної індустрії;
  • Понад 47 спікерів, профільні експерти, дослідники та новатори з 18 країн;
  • Нетворкінг для міжнародних професіоналів та топових представників українських компаній: PharmaSich, Synevo, SMART, Synergy, Farmak, Biopharma, AstraZeneca, Yuriya-Farm, Bayer, та багатьох інших.

Bytsko Travel Group сприяє створенню унікальної у Східній Європі міжнародної дискусійної платформи для індустрії клінічних досліджень, що допомагає створити імідж України як привабливої країни для науково-дослідницької діяльності міжнародних фармацевтичних компаній.

Безсумнівно, це соціально важливий проект, на якому народжуються нові ідеї та відкриття! Приємно, що Форум користувався шаленою популярністю, був цікавим для делегатів та пройшов успішно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: