European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Новини від компаній
П'ятниця, 19 травня 2017 16:15

Компанія Кюне + Нагель і Alibaba.com підписала меморандум про наміри надання логістичних послуг на глобальному рівніШанхай (Китай), квітень 2017 – Компанія Кюне + Нагель оголосила про підписання меморандуму про наміри з Alibaba.com, B2B-підрозділом групи компаній Alibaba Group. Мета – надання логістичних послуг клієнтам B2B-підрозділу китайського лідеру в сфері онлайн-торгівлі. У відповідності з положеннями меморандуму, Кюне + Нагель об’єднує свою глобальну логістичну мережу і широкі можливості з досвідом компанії Alibaba в сфері електронної торгівлі в B2B-секторі, щоб надавати китайським компаніям-експортерам передові логістичні рішення в області електронної торгівлі.

Вже більше року користувачі платної підписки Alibaba.com в Китаї мають можливість миттєво отримувати пропозиції, бронювати відвантаження і доставку до пункту призначення вантажів. Це стосується вантажів, що перевозяться авіаційним транспортом, і здійснюється з допомогою онлайн-послуги KN FreightNet від Кюне + Нагель. Партнерство в області електронної торгівлі було розширено за рахунок послуги Less-than-Container-Load (LCL) - морського перевезення вантажів у збірних контейнерах. Стратегічне партнерство дозволяє компанії Кюне + Нагель і гіганту електронної торгівлі більш тісно співпрацювати з метою збільшення об’єму логістичних послуг. В найближчому майбутньому послуги будуть включати в себе доставку різними видами транспорту (морські, залізничні, автомобільні та авіаперевезення) і надання послуг контрактної логістики за межами Китаю.

Стів Су, директор по логістиці компанії Alibaba.com, заявив: «Ми раді співробітництву з Кюне + Нагель і можливості надавати нашим клієнтам передові логістичні послуги. Таким чином вони можуть скористуватися всіма можливостями міжнародної торгівлі».

Вонг Сію Лоонг, президент представництва Кюне + Нагель в Північній Азії, заявив: «Ми в захваті від підписання з Alibaba.com меморандуму про наміри, який об’єднує можливості електронної торгівлі Alibaba.com з логістичними можливостями Кюне + Нагель по всьому світу. Установлення таких взаємовідносин дозволяє Кюне + Нагель реалізувати глобальну стратегію перетворення логістичних послуг в цифрову сферу, щоб задовольнити актуальні потреби клієнтів. Ми з нетерпінням чекаємо подальшого розвитку цього партнерства, а саме розширення діапазону логістичних послуг для клієнтів Alibaba.com».

Про компанію Кюне + Нагель

Компанія Кюне + Нагель – найбільший в світі провайдер логістичних послуг з досвідом роботи в 126 років. В штаті компанії більше 70 000 співробітників в 1 300 офісах, які розсташовані більше чим в 100 країнах світу. Ми доставляємо вантажі морським, авіаційним і автомобільним транспортом. Маємо в розпорядженні складську площу в 9,5 мільйонів квадратних метрів і впроваджуємо сучасні інформаційні технології для управління ланцюжком поставок. Додаткова інформація на сайті компанії: www.kuehne-nagel.com.ua

Календар

Last month Липень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 26 1 2
week 27 3 4 5 6 7 8 9
week 28 10 11 12 13 14 15 16
week 29 17 18 19 20 21 22 23
week 30 24 25 26 27 28 29 30
week 31 31

EBA Official Partners