European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Новини від компаній
П'ятниця, 19 травня 2017 16:05

1:0, експедитор - перевізникЧому вигідно співпрацювати з експедитором? Як експедитори можуть пропонувати нижчу вартість перевезення, а ніж безпосередньо перевізник? Чи можна вірити експедитору? Відповіді на всі питання дає компанія DSV.

Міжнародна експедиторська компанія – це в першу чергу необхідний досвід і стратегія роботи, які дозволяють максимально ефективно і швидко виконувати замовлення клієнтів, налагоджені логістичні ланцюги поставок, доставка найбільш оптимальним видом транспорту, допомога в супутніх послугах, таких як страхування і митно-брокерський супровід, а також надійність, стабільність та індивідуальний підхід до кожного клієнта і партнера.

Саме тому більшість перевізників зацікавлені у співпраці з такими експедиторськими компаніями і часто надають найбільш вигідні фінансові умови для співпраці:

1. Експедитор працює з вантажами різних компаній і формує збірні вантажі під певні напрями, що в свою чергу гарантує перевізнику стабільність завантаження.
2. Спілкування з клієнтами, консультування, підготовка вантажу і документів – всі організаційні питання і витрати лягають на експедитора, а не на перевізника.
3. Довгострокові договірні зобов'язання між експедитором та перевізником визначають обов'язки сторін і схеми платежів, знімають також додаткове завантаження з перевізника.

В результаті, перевізник отримує одного постійного партнера – експедитора. А експедитор, таким чином може запропонувати клієнтам найбільш вигідну вартість перевезення. Притому, більш низька ціна зовсім не означає низьку якість послуг.

Вибір логістичної схеми і якість організації перевезення багато в чому залежить від дій експедитора, тому дуже важливим моментом є вибір «правильного» експедитора.

Хто такий «правильний» експедитор?

Як і при виборі будь-якої іншої послуги основоположними критеріями «правильного» експедитора є вартість і якість послуг, які він надає. Відповідальний експедитор обов'язково попередить про специфіку роботи з певним типом вантажу, всі можливі труднощі та допоможе підібрати оптимальну логістичну схему.

Основні показники «правильного» експедитора:

  • достатній досвід роботи експедитора з аналогічними вантажами і/або схемами доставки,
  • повне розуміння експедитором всіх нюансів і вимог до вантажу, що перевозиться,
  • надання експедитором персонального менеджера,
  • легкість і відкритість комунікації з експедитором,
  • оперативне реагування та вирішення організаційних питань і труднощів експедитором,
  • надання додаткових та допоміжних послуг експедитором,
  • доступність та зручне територіальне розташування експедитора,
  • дотримання договірних зобов'язань експедитором,
  • повідомлення експедитором про додаткові витрати, тимчасові обмеження та найменування послуг, які входять у ставку і т.д.

Також, одним з важливих критеріїв вибору логістичної компанії-експедитора, є надійність і довіра. Вже більше 10 років роботи на території України дозволили компанії DSV створити всі необхідні умови для успішного розвитку бізнесу клієнтів. Для забезпечення додаткових гарантій, компанія DSV бере на себе всю відповідальність при транспортуванні будь-яких типів вантажів.

DSV. Global Transport and Logistics

Джерело: https://dsv.ua/uk/10-ekspedytor-pereviznyk

Календар

Last month Жовтень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31

EBA Official Partners