European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Новини від компаній
П'ятниця, 21 квітня 2017 12:05

11 ключових практик та 13 юристів Baker McKenzie отримали високе визнання у рейтингу Chambers Europe 2017Київ, Україна, 21 квітня 2017 року – Київський офіс міжнародної юридичної фірми Baker McKenzie посів найвищі сходинки у міжнародному юридичному довіднику Chambers Europe Guide 2017, який був оприлюднений у квітні 2017 року.

11 ключових практик українського офісу фірми, а саме - банківське та фінансове право, ринки капіталу, корпоративне право/злиття та поглинання, трудове право, податкове право, інтелектуальна власність, нерухомість, реструктуризація та банкрутство, конкурентне право, вирішення спорів,  енергетика та природні ресурси - отримали найвищі оцінки в рейтингу.

Крім того, 13 юристів Baker McKenzie отримали високі рекомендації від Chambers Europe 2017. Керуючого партнера Сергія Чорного визнано Провідним юристом в банківському та фінансовому праві, ринках капіталу та реструктуризації і банкрутстві та Керуючого партнера Сергія Піонтковського - в нерухомості, енергетиці та природніх ресурсах. Довідник також відзначив високі позиції партнерів в їх ключових практиках: Вячеслава Якимчука - в ринках капіталу та корпоративному праві/ злиттях та поглинаннях, Геннадія Войціцького - в податковому праві, Руслана Дроб'язка - в інтелектуальній власності, Ліни Немченко - в нерухомості, Ігоря Олехова - в банківському та фінансовому праві; радника Мар'яну Марчук - в трудовому праві. Партнер Оксана Сімонова рекомендована як провідний фахівець в конкурентному праві, радник Юрій Залуський - в податковому праві, тоді як старші юристи Дмитро Орендарець та Юлія Кольченко визнані перспективними юристами в  банківському та фінансовому праві та інтелектуальній власності відповідно. Партнер лондонського офісу Рой Пірс (Roy Pearce) увійшов до переліку рекомендованих закордонних експертів.

***

Chambers Europe - провідний міжнародний довідник юридичних фірм, який на сьогодні охоплює 53 юрисдикції у Європі. Видання складає рейтинг як окремих юристів, так і юридичних фірм за результатами всебічного неупередженого дослідження на основі інформації, наданої юридичними фірмами, та опитування юристів і клієнтів.


Про юридичну фірму Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів www.bakermckenzie.com/ukraine

Календар

Last month Жовтень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31

EBA Official Partners