European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Новини від компаній
Четвер, 20 квітня 2017 16:25

ЄПАП Україна - серед провідних юридичних фірм за версією Chambers Europe 2017ЄПАП Україна зберігає провідні позиції в рейтингу Chambers Europe 2017. Довідник рекомендує ЄПАП Україна у дванадцяти практиках: банківське і фінансове право, ринки капіталу, антимонопольне право, злиття і поглинання та корпоративне право, вирішення спорів: арбітраж, судові споритакримінальне право, трудове право, інтелектуальна власність, нерухомість, реструктуризація/банкрутствота податкове право. Десять юристів Бюро отримали індивідуальні рекомендації.

Традиційно довідник високо оцінює «визначну команду» практики банківського і фінансового права та ринків капіталу за «відмінне розуміння специфіки роботи і спрямованість на результат». Клієнти відзначають команду практики за «надання найбільш оптимального рішення для подальшого розвитку проекту».

Роман Степаненко, партнер і керівник практики, визнаний «сильним фахівцем зі значним досвідом в області фінансування, проектного фінансування та угод, пов'язаних з ринками капіталу». Клієнти цінують його вміння швидко адаптуватись до надзвичайних ситуацій.

«Сильна команда» практики антимонопольного права, «яка консультує міжнародних клієнтів», рекомендована як «відмінний експерт в питаннях взаємодії з антимонопольними органами». Довідник окремо виділяє експертизу практики в різних індустріях, включаючи фармацевтичний, банківський і фінансовий сектори, а також в сферах технологій, медіа та телекомунікацій і виробництва.

Партнер Оксана Ільченко рекомендована як фахівець з «широким світоглядом». Довідник відзначає її експертизу у справах щодо застосування та дотримання антимонопольного законодавства, M&A-угодах, а також досвід проведення розслідувань.

Команда практики злиттів і поглинання та корпоративного права отримала високі рекомендації за «відмінне розуміння локальної специфіки роботи». Клієнти окремо виділяють високий рівень залучення партерів у проекти.

Клієнти рекомендують партнера Оксану Ільченко за «взаємодію з клієнтами та вміння добре координувати роботу колег».

Практика міжнародних арбітражних і судових спорів вкотре отримує найвище визнання (Band 1) і рекомендована як «провідна у галузі вирішення спорів з бездоганною репутацією в міжнародному арбітражі». Клієнти відзначають, що перевагою практики є хороше розуміння ринку та міжнародна експертиза.

Керуючий партнер Сергій Свириба рекомендований як «один з найвідоміших експертів у сфері міжнародного арбітражу в Україні».

Довідник рекомендує партнера Маркіяна Ключковського за відмінні «навички ведення справ і розробки стратегії», окремо відзначаючи його експертизу в області спортивного права.

Судова практика, «яка консультує національні та міжнародні фінансові установи з широкого спектру судових питань», високо цінується за «клієнтоорієнтований підхід та вміння долати будь-які перешкоди».

Партнер Гліб Бялий рекомендований у сфері вирішення спорів, а саме «фінансових і спорів з державними органами влади». Довідник відзначає його «за вміння бачити цілісну картину».

Радник Арсен Мілютін вперше відзначений за «значний досвід, знання законодавства, добропорядність та успішне ведення справ».

«Видатна» практика кримінального права входить до рейтингу як одна з найсильніших в Україні, що консультує з питань, пов'язаних з «корпоративними розслідуваннями, ухиленням від сплати податків, боротьбою з відмиванням грошей», а також «справами з корупційним елементом».

Партнер і керівник практики Сергій Гребенюк відзначений за «ноу-хау в галузі кримінального судочинства».

Практика інтелектуальної власності «добре себе зарекомендувала»та отримала визнання за «відповідальність і відданість при вирішенні питань». Chambers окремо відзначає досвід вирішення спорів у сфері IP, консультування з IP питань в ході транзакцій, а також «значний досвід консультування клієнтів в ІТ та фармацевтичному секторі».

«Широко відомий на ринку IP» керівник практики Тарас Кислий відзначений за «досвід представництва інтересів фармацевтичних компаній».

Практика податкового права рекомендована за «сильну експертизу в податкових спорах», а також консультування з загальних податкових та нормативних питань.

Радники Олександр Майданик та Арсен Мілютін визнані серед провідних юристів.

Практики трудового права, нерухомості, реструктуризації/банкрутства також відзначені рейтингом.

Chambers Europe охоплює 53 юрисдикції по всій Європі. Довідник містить інформацію про кращі фірми та юристів у всьому світі, ґрунтуючись на рекомендаціях колег і клієнтів, а також на експертній оцінці юридичного ринку.


Про ЄПАП Україна

Юридичне бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна (ЄПАП Україна) є однією з провідних національних юридичних фірм України. Бюро надає повний спектр юридичних послуг національному та іноземному бізнесу, органам державної влади, міжнародним організаціям і фінансовим інститутам.

Контакти для ЗМІ

Лілія Кирієнко

Тел.: +380 44 492 82 82

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Календар

Last month Жовтень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31

EBA Official Partners