European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Зустрічі
Зустріч експертів Комітету деревообробної та меблевої галузі з представниками Prozorro Sales та Офісу ефективного регулювання, на якій були обговоренні питання запровадження електронних торгів деревиною. Експертами Комітету були висловлені застереження щодо можливих негативних наслідків запровадження електронних торгів без урахування специфіки ринку деревини.
Керівництво Паливно-енергетичного Комітету Асоціації взяло участь у зустрічі із представниками ПАТ «Укртрансгаз»
Представники Комітету зернових та олійних культур взяли участь у засіданні робочої групи з питань функціонування ринку зерна під головуванням пані Олени Ковальової, Заступника Міністра аграрної політики та продовольства України
Засідання Комітету деревообробної та меблевої галузі, на якому були розглянуті наступні питання:
1) Погодження європейських стандартів;
2) Узгодження редакції пропозицій Комітету до проекту Закону “Про ринок лісоматеріалів”.
Представники Європейської Бізнес Асоціації прийняли участь у другому засіданні робочої групи при Державному агентстві лісових ресурсів, яка має напрацювати зміни до законодавства з метою реформування лісового та мисливського господарства України. На останньому засіданні учасники узгодили в цілому редакцію проекту Стратегії розвитку лісового та мисливського господарства України на період до 2022 року. Серед іншого Стратегія містить ряд ґрунтовних принципів, на яких має базуватися її реалізація. Так, державна власність на ліси розглядається як національне надбання, яке не може бути приватизовано або надано у концесію.
Представники Комітету Асоціації з логістики взяли участь у зустрічі щодо мультимодальних перевезень в Україні
Засідання Комітету з питань імпорту та торгівлі алкогольними напоями, під час якого були розглянуті питання боротьби з нелегальним розповсюдженням контрафактних алкогольних напоїв через мережу Інтернет.
Представники Європейської Бізнес Асоціації прийняли участь у першому засіданні робочої групи при Державному агентстві лісових ресурсів, яка має напрацювати зміни до законодавства з метою реформування лісового та мисливського господарства України.

За основу реформування галузі було взято проект Стратегії збалансованого розвитку лісового та мисливського господарства України на період до 2022 року.
Представники Регуляторного Комітету Асоціації взяли участь у першому засіданні Робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.
Минулої п’ятниці представники Комітету зернових та олійних культур та Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації долучилися до зустрічі Глави Уряду Володимира Гройсмана з бізнес-спільнотою, ініційованої командою Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, для обговорення перспектив розвитку транспортного ринку України.

Календар

Last month Серпень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 31 1 2 3 4 5 6
week 32 7 8 9 10 11 12 13
week 33 14 15 16 17 18 19 20
week 34 21 22 23 24 25 26 27
week 35 28 29 30 31

EBA Official Partners