European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Зустрічі
Компанії-члени Комітету виробників ветеринарних препаратів Європейської Бізнес Асоціації обговорили стратегію боротьби з африканською чумою свиней в рамках круглого столу, який об’єднав представників компетентних державних органів, міжнародних організацій та науковців.
Представники Підкомітету з клінічних досліджень Асоціації зустрілися з керівництвом - пані Тетяною Думенко, пані Людмилою Ковтун - та провідними експертами ДП «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» (Центр).
Digital agenda отримала новий поштовх. До розробки плану втілення цифровізації України долучаються всі гілки влади.
Харчовий Комітет провів засідання за участі представників МОЗ - пані Наталії Півень, пані Ірини Руденко та представників Інституту екогігієни та токсикології ім. Л.І. Медведя - пана Анатолія Подрушняка, пані Таміли Адамчук.

Представники Європейської Бізнес Асоціації долучилися до експертного обговорення проекту Положення про реалізацію лісоматеріалів необроблених.
Представники Комітетів побутової електротехніки та імпорту і торгівлі алкогольними напоями взяли участь у дискусії, результатом якої стала підтримка профільним Комітетом Верховної Ради з питань науки та освіти проекту Закону №5419.
Представники Комітетів побутової електротехніки та імпорту і торгівлі алкогольними напоями взяли участь у дискусії, результатом якої стала підтримка профільним Комітетом Верховної Ради з питань науки та освіти проекту Закону №5419.
Представники Комітету деревообробної та меблевої галузі Асоціації долучилися до засідання двох підгруп Робочої групи з питань реформування підходів до управління лісовими ресурсами при Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

Продовжуємо обговорювати питання поводження з відходами в Україні на платформі Європейської Бізнес Асоціації. Так, нещодавно відбулося розширене засідання Харчового та Регуляторного комітетів, під час якого учасники обговорили Національну стратегію поводження з відходами, ризики, перспективи та подальший план дій.
Представники Комітету зернових та олійних культур Асоціації прийняли участь у засіданні робочої групи з питань функціонування ринку зерна під головуванням пана Володимира Лапи, Голови Держпродспоживслужби. У ході зустрічі учасники обговорили актуальні питання зернового ринку.

Календар

Last month Лютий 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 5 1 2 3 4 5
week 6 6 7 8 9 10 11 12
week 7 13 14 15 16 17 18 19
week 8 20 21 22 23 24 25 26
week 9 27 28

EBA Official Partners