European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Зустрічі
Голова Комітету Асоціації з побутової електротехніки Ігор Макаров та Менеджер Комітету Вікторія Куликова взяли участь в круглому столі та обговорили перспективи та необхідні кроки для виводу з тіні ринку побутової техніки та електроніки.
Минулого тижня відбулося перше засідання робочої групи з питань технічного регулювання та косметики Регуляторного комітету Асоціації. До участі у зустрічі долучилися представники Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України для обговорення проекту Технічного регламенту на косметичну продукцію.
Координатори комітетів з електронних платежів та роздрібної торгівлі взяли участь у круглому столі, присвяченому темі захисту прав споживачів у сфері електронної комерції. Круглий стіл об’єднав представників державних органів, громадських об’єднань та бізнесу.
Координатори комітетів з роздрібної торгівлі та електронних платежів взяли участь у круглому столі, присвяченому темі захисту прав споживачів у сфері електронної комерції. Круглий стіл об’єднав представників державних органів, громадських об’єднань та бізнесу.
Представники Агрохімічного комітету Асоціації взяли участь у зустрічі з представникамиМіністерства екології та природних ресурсів України. Зустріч була присвячена питанням ввезення на територію України незареєстрованих пестицидів з метою проведення державних досліджень та методології екологічної експертизи ЗЗР.
Минулого тижня компанії-члени Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації зустрілися із Йоганнесом Бауром, Керівником третього відділу програм допомоги «Енергетика, транспорт та навколишнє середовище» Представництва ЄС в Україні.
Представники Комітету зернових та олійних культур взяли участь у засіданні робочої групи з питань функціонування ринку зерна під головуванням пані Олени Ковальової, Заступника Міністра аграрної політики та продовольства України, яке було присвячене обговоренню проекту змін до наказу Мінагрополітики №661 від 13 жовтня 2008 року.
Комітет Зернових та олійних культур Асоціації взяв участь у зустрічі з представниками Держпродспоживслужби під головуванням пана Володимира Лапи, Голови Держпродспоживслужби. У ході зустрічі обговорювалися питання удосконалення системи фітосанітарної експертизи, зміни вимог основних імпортерів українського збіжжя країн Північної Африки, Близького Сходу та Південної Азії, а також співпраці бізнесу з регіональними представництвами Держпродспоживслужби для забезпечення безперебійного експорту зернових.
Комітет з Регуляторних питань провів своє перше засідання за участі новобраних співголів. Ми раді повідомити, що Комітет з Регуляторних питань було реформовано в 2017 році шляхом створення трьох робочих груп, а саме з технічного регулювання та косметики, з питання поводження з відходами, а також дозвільної системи та захисту прав споживачів, які відповідно очолили Ірина Здоревська, Олександр Бабаскін та Вадим Вичка.
Компанії-члени Асоціації провели зустріч з Олексієм Резніковим, заступником голови Київської міської державної адміністрації. Тема обговорення – проект рішення Київської міської ради «Про внесення змін до Концепції розвитку зовнішньої реклами в місті Києві».

Календар

Last month Березень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 9 1 2 3 4 5
week 10 6 7 8 9 10 11 12
week 11 13 14 15 16 17 18 19
week 12 20 21 22 23 24 25 26
week 13 27 28 29 30 31

EBA Official Partners