European Business Association

Вхід

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Зустрічі
Представники Комітету з роздрібної торгівлі Асоціації провели робочу зустріч з представниками НБУ, банків та роздрібних мереж щодо регулювання обігу монет дрібних номіналів.
В рамках засідання Автомобільного комітету, було проведено зустріч із помічниками Народного Депутата України Горвата Р.І. Олександром Оніщуком та Вадимом Малищуком щодо врегулювання питання посилення державного контролю за процедурами ввезення в Україну автомобільних транспортних засобів на умовах митних режимів «транзит» та «тимчасове ввезення», а також стимулювання розвитку ринку електромобілів.
Відбулася робоча нарада у Державній регуляторній службі України, в якій взяли участь члени Молочного і Харчового Комітетів, а також Мінрегіон.
Відбулася робоча нарада у Державній регуляторній службі України, в якій взяли участь члени Молочного і Харчового Комітетів, а також Мінрегіон.
Відбулася робоча зустріч представників Харчового та Молочного Комітетів Асоціації з представниками Мінрегіону. Учасники обговорили проект Наказу, що регулює правила приймання стічних вод та розміри плати за понаднормові скиди.
Відбулася робоча зустріч представників Молочного та Харчового Комітетів Асоціації з представниками Мінрегіону. Учасники обговорили проект Наказу, що регулює правила приймання стічних вод та розміри плати за понаднормові скиди.
Представники Комітету Асоціації з палива та енергетики взяли участь у засіданні Робочої групи з питань реформування відносин у сфері надрокористування, що відбулося в Міністерстві екології та природних ресурсів України.
В рамках виставки "Лісдеревмаш-2017" відбулася презентація та передача Національній поліціії України додатку до Cистеми електронного обліку деревини (Система ЕОД) - модуль "Контроль", розробленого Latschbacher Ukraine, членом Комітету деревообробної та меблевої галузі.
Підкомітет з клінічних досліджень Асоціації провів піврічну звітну зустріч. В ній взяли участь керівники та провідні менеджери 33-х компаній, що є членами Підкомітету. Такі заходи проводяться Підкомітетом на постійній основі двічі на рік.
Представники Комітету зернових та олійних культур Асоціації взяли участь у засіданні круглого столу "Український ринок зерна: ефективне регулювання для світового лідерства". У ході зустрічі відбулася презентація Зеленої книги "Регулювання ринку зерна", підготовлена Офісом ефективного регулювання.

Календар

Last month Жовтень 2017 Next month
П В С Ч П С Н
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31

EBA Official Partners