European Business Association

Log in

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
News from members
Friday, 16 June 2017 15:20

CBRE Ukraine acted as project manager of the office space creation for Nokia KyivКонсалтингова компанія CBRE Ukraine була обрана компанією Nokia, світовим лідером в сфері комунікаційних та інформаційних технологій,  менеджером проекту по розробці сучасного та технологічного офісного простору в Києві. Метою проекту стало забезпечення нового рівня якості праці для співробітників компанії Nokia.   

Компанією був проведений комплекс робіт, починаючи з розробки концепції і плану реалізації проекту та закінчуючи організацією переїзду в новий офіс. Команда CBRE Ukraine контролювала всі етапи проекту та співпрацювала з фінською командою Nokia для ефективного вирішення проектних задач. 

Георгій Ніколаєв, Директор департаменту управління проектами та технічного консалтингу, прокоментував:

«Комплексне управління проектами є одним із ключових бізнес напрямків CBRE в усьому світі. Ми активно розвиваємось, працюємо над новими амбіційними проектами, розширюємо перелік наших послуг та професійну команду. Даний проект став  знаковим для нас і є одним із кращих прикладів впровадження корпоративних стандартів «великої корпорації» та їх синергії із потребами локальної команди. Варто зазначити, що успішність проекту не в останню чергу залежить від якості та ефективності будівлі, що, безсумнівно,  добре поєднано в бізнес-центрі «Сенатор». 

Компанія CBRE Ukraine надає послуги  управління проектами та технічному консалтингу з 2008 року в Україні. Департамент управління проектами та технічного консалтингу входить в глобальний підрозділ CBRE Global Workplace Solutions, який надає повний комплекс корпоративних послуг з нерухомості для міжнародних і українських компаній. За час діяльності компанії на ринку, портфоліо з комплексного управління проектами налічує більше 20 000 кв. м офісної нерухомості.

Про компанію CBRE

CBRE є найбільшою в світі консалтинговою компанією у сфері нерухомості (за підсумками 2016 року) і входить до списку 500 найбільших компаній світу згідно рейтингу  Fortune 500. Сьогодні CBRE - це світовий лідер в області комерційної нерухомості, що має більше 450 офісів в світі і штат співробітників близько 75 000 чоловік (не враховуючи  афілійовані компанії). Акції компанії CBRE Group Inc., штаб-квартира якої знаходиться в Лос-Анджелесі (США), торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі.

Український офіс CBRE був відкритий в січні 2008 року і є частиною афілійованої мережі компанії. Штат співробітників CBRE в Україні налічує близько 270 фахівців, включаючи персонал на об'єктах нерухомості, переданих компанії в управління та експлуатацію. CBRE в Україні надає повний спектр послуг в області комерційної нерухомості, серед яких: агентські послуги, ринки капіталу, управління та експлуатація об’єктів комерційної нерухомості, оцінка та консалтинг, управління проектами та технічний консалтинг, управління інфраструктурою об’єктів нерухомості. Більш детальну інформацію Ви можете отримати, відвідавши наші сайти: www.cbre.ua і www.kievoffice.com.ua.

Контактна інформація

Старунчак  Діана
Консультант з маркетингу
CBRE Ukraine
Tел. +38 044 390 0000
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Calendar

Last month October 2017 Next month
M T W T F S S
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31

EBA Official Partners