European Business Association

Log in

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
News from members
Friday, 16 June 2017 14:55

Sumitomo Chemical and BASF announced cooperation to develop new fungicideТокіо, Японія і Людвігсхафен, Німеччина – 13 червня 2017 – Sumitomo Chemical і BASF, дві провідні світові хімічні компанії, сьогодні підписали угоду про співпрацю з розробки нового фунгіциду. Ця угода поєднає інноваційні рішення компаній, аби аграрії усього світу могли скористатися з переваг нового препарату.

Діюча речовина, винайдена Sumitomo Chemical, демонструє високу ефективність у боротьбі з основними хворобами рослин, навіть за умови резистентності до дії інших фунгіцидів.

«Разом з BASF ми зможемо надати більшій кількості агровиробників можливість оцінити ефективність нового фунгіциду, який відіграватиме важливу роль в управлінні резистентністю важко контрольованих хвороб рослин. Це партнерство підкреслює, що ми неухильно дотримуємося взятих на себе зобов’язань щодо сталого розвитку сільського господарства», – заявив Рей Нішімото, уповноважений директор і старший виконавчий директор, президент напряму охорони здоров'я та рослинництва Sumitomo Chemical на офіційній церемонії підписання в Німеччині.

Фунгіцид стане новим способом захисту сільськогосподарських культур, для яких раніше використання фунгіцидів було обмеженим. «Фермери прагнуть вирощувати здоровий урожай і забезпечувати все більший попит на продукти харчування та легкої промисловості. Стратегічна співпраця між BASF і Sumitomo Chemical свідчить про готовність обох компаній інвестувати в рішення, що допомагають аграріям ефективно управляти своїм бізнесом», – заявив Маркус Хельдт, президент підрозділу засобів захисту рослин компанії BASF.

Концерн BASF щороку спрямовує понад чверть свого науково-дослідницького бюджету в аграрні технології, що допомагають фермерам примножувати результати своєї праці. Серед ЗЗР, які пропонує компанія, фунгіциди здобули високу прихильність серед аграріїв усього світу. В структурі продажів підрозділу засобів захисту рослин BASF фунгіциди посідають перше місце, а за підсумками 2016 року частка продажу цих препаратів становила 43%. Прогресивні українські агрогосподарства також мають доступ до широкого інноваційного портфелю BASF. Тільки цього року компанія запропонувала високоефективні фунгіциди Адексар® СЕ Плюс та Рекс® Плюс для зернових, а під час серії літніх іміджевих заходів українським аграріям був анонсований інноваційний препарат Архітект®, який поєднує потужну дію регулятора росту із фунгіцидними властивостями та відкриває новий сегмент ринку ЗЗР.

Sumitomo Chemical і BASF планують розробляти унікальні формуляції з новою діючою речовиною для поповнення своїх продуктових портфелів. Комерційний запуск препаратів відбудеться після реєстрації та отримання офіційних дозволів відповідних компетентних органів. Реєстрація заявок на основних ринках планується у 2018 році, а згодом препарати стануть доступними в усьому світі.

Про компанію Sumitomo Chemical Limited

Sumitomo Chemical – одна з провідних хімічних компаній зі штаб-квартирою в Токіо, Японія, що пропонує у всьому світі широкий спектр продуктів в галузі нафтохімії, енергетичних і функціональних матеріалів, хімічних речовин і матеріалів для ІТ, продуктів для охорони здоров’я, сільського господарства і фармацевтичних препаратів. Консолідований чистий обсяг продажів компанії за 2016 фінансовий рік склав JPY 2 трлн. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.sumitomo-chem.co.jp/english.

Про компанію BASF

У BASF ми створюємо хімію для сталого майбутнього, поєднуючи економічний успіх із захистом довкілля та соціальною відповідальністю. Близько 114 000 співробітників BASF роблять свій внесок в успіх клієнтів концерну практично в кожному секторі та практично в кожній країні світу. Наш продуктовий портфель складається з 5 сегментів: хімікати, спеціальні продукти, функціональні матеріали та рішення, рішення для сільського господарства, а також нафта і газ. У 2016 році обсяг продажів концерну склав 58 млрд євро. Акції BASF торгуються на фондових біржах Франкфурта (BAS), Лондона (BFA) і Цюріха (BAS). З докладнішою інформацією про BASF можна ознайомитися в Інтернеті за адресою www.basf.com.

Про підрозділ засобів захисту рослин компанії BASF

В умовах стрімкого зростання кількості населення світ все більше залежить від того, наскільки ми здатні забезпечити сталий розвиток сільського господарства і надійний захист довкілля. З метою задоволення цих потреб Підрозділ засобів захисту рослин (Crop Protection) концерну BASF тісно взаємодіє з аграріями, фахівцями у сфері сільського господарства, експертами з контролю шкідників та іншими галузевими спеціалістами. Спираючись на цю співпрацю, компанія BASF здійснює науково-дослідницьку роботу на системній основі, розвиває інноваційний портфель продуктів та послуг і разом з командами експертів у лабораторіях і на полях допомагає аграріям успішно вести бізнес. У 2016 році обсяг продажів Підрозділу засобів захисту рослин (Crop Protection) концерну BASF склав понад 5,6 млрд євро. Докладніша інформація представлена за адресою: www.agro.basf.ua.

Calendar

Last month October 2017 Next month
M T W T F S S
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31

EBA Official Partners