European Business Association

Log in

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
News from members
Thursday, 08 June 2017 12:12

10th Anniversary of Biomin Ukraine 

1-го червня 2017 року компанія БІОМІН Україна відсвяткувала свій ювілей – 10 років успішного розвитку на вітчизняному аграрному ринку. І пройшов цей захід у столиці України в елегантному 5-зірковому готелі Fairmont Grand Hotel.

Під час зустрічі з керівництвом компанії, а саме глобальним CEO Еріком Ербером та керівником українського підрозділу Віталієм Лоховим, Координатор комітету виробників ветеринарних препаратів Асоціації Андрій Атрощенко привітав компанію зі знаменною датою діяльності на українському ринку, зазначивши, що Асоціація високо цінує членство БІОМІН Україна у своєму складі та завжди захищає і відстоює інтереси своїх членів.

10 років – це мало чи багато? 10 років для дитини здаються вічністю, а для літніх людей минають як 1 день. Для великої компанії, яка має представництва у всьому світі, це, напевно, не дуже багато. 10 років – це ще одна сходинка, набутий досвід та нові горизонти. Але для компанії БІОМІН Україна, яка була створена у Києві з нуля – це велика дата. Це однозначно результат! Результат роботи керівництва і всієї команди.

«10 років назад наша компанія розпочала свою діяльність на аграрному ринку України. З перших днів роботи компанії ми вірили, що ті технології та продукти, які пропонує БІОМІН будут затребувані агропромисловим комплексом країни», - зазначив генеральний директор компанії БІОМІН Україна, Віталій Лохов, на прес-конференції, яка відбулася у той самий день перед урочистим святкуванням.

Разом із генеральним директором БІОМІН Україна на прес-конференції був присутнім власник компанії БІОМІН – Ерік Ербер, який 10 років назад повірив в Україну та відкрив офіційне представництво своєї компанії.

Відповідаючи на запитання щодо секрету успіху бренду у всьому світі Ерік зазначив, що його кредо – це «три P», тобто «Passion» – (англ.пристрасть), «People» (англ.люди), «Profit» (англ.прибуток) і от головне не ставити прибуток на перший план, бо коли ти займаєшся улюбленою справою та приносиш людям користь, то прибуток прийде сам по собі. Слухаючи відповідь Еріка, Віталій Лохов погодився із важливістю вдало підібрати команду спеціалістів, яка надаватиме партнерам якісний сервіс та зауважив: «Незалежно від масштабу бізнесу, кожен партнер нашої компанії отримує належну підтримку, а головне – розуміння того, що БІОМІН Україна пропонує не просто продукти, а комплексні рішення, ефективність яких підтверджена успіхом наших партнерів-виробників у більш, ніж 120 країнах світу».

БІОМІН – це інноваційна компанія, яка вже більше 3-х десятиліть співпрацює з кращими світовими університетами та науковими інститутами, тому не дивно, що журналісти запитували Еріка і про майбутнє, тим паче Ерік не один раз під час своїх доповідей наголошував, що новітні розробки БІОМІН у годівлі тварин допомагають значно підвищити їх продуктивність і як результат – забезпечити продуктами тваринництва та птахівництва більшу кількісь людей.

Також Ерік підкреслив важливість дбайливого ставлення до навколишнього середовища та ресурсів в цілому: «Те, що земельні ресурси обмежені вже давно не несподіванка, а факт, саме тому прогнозують активне виробництво аквакультур. Ресурси обмежені, а кількість населення Землі зростає, тому необхідно виготовляти максимум продукції з мінімальними затратами ресурсів».

Після закінчення прес-конференції гостей вечора чекала динамічна розважальна програма, під час якої Еріка Ербера також нагородили відзнаками асоціацій та Верховної Рада України за успішне впровадження інновацій у годівлю тварин і птиці та активну участь у розвитку агропромислового комплексу України.

Довідка про компанію:

- компанія BIOMIN була заснована в Австрії в 1983 році та входить до складу корпорації Erber Group;

- офіційно представлена у більш, ніж 120 країнах світу;

- 1600 співробітників, 52 національності;

- дослідна мережа із 200 університетів та дослідних інститутів;

- 19 власних заводів.

Calendar

Last month October 2017 Next month
M T W T F S S
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31

EBA Official Partners