European Business Association

Log in

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
News from members
Wednesday, 07 June 2017 17:30

Travel to Europe from Watsons increased customer satisfaction indexПротягом квітня Watsons Україна розігрувала серед учасників програми лояльності Watsons Club подорожі до чотирьох країн Європи, де виробляють товари ексклюзивних брендів,представлених у Watsons: Польща, Нідерланди, Італія та Німеччина. Розіграш ініційовано з нагоди річниці Watsons Club (6 років). Таким чином компанія привітала своїх постійних клієнтів та подякувала за їх вибір та багаторічну довіру. Усього участь в розіграші взяли майже 350 тисяч учасників.

«Найвагомішим індикатором успішності цієї ініціативи для нас є безпрецедентний ріст такого важливого показника задоволеності наших покупців, як Net Promoter Score, - розповідає директор департаменту клієнтського досвіду Watsons Україна Юлія Пузирьова.- У квітні цього року цей показник становив рекордну відмітку і став більшим за 50%. Це означає, що дві третини наших клієнтів готові нас рекомендувати своїм друзям та знайомим».

Із інших результатів експерт зазначає, що акція «4 тижні – чотири подорожі» позитивно вплинула на ріст середнього чеку і частоти покупки учасників розіграшу, а також активувала частину покупців, які з тих чи інших причин  давно не відвідували мережу.

Умовою участі у розіграші була покупка одним чеком на суму від 150 грн., а також зареєстрована картка у програмі Watsons Club. Протягом квітня учасників інформували про поточний стан розіграшу на касах магазинів. Додатково проводилися цільові комунікації із усіма членами клубу найзручнішим для них способом – sms-повідомлення на телефон, лист на електронну скриньку або повідомлення у месенджер.

Для підтримання комунікації на сторінках соціальних мереж Watsons Україна було запущено спец-проект з українськими мандрівниками та travel-блогерами. Ними стали: інстаграммер та автор власного блогу Вероніка Потоцька, жіночий фотограф-мандрівниця Лєра Польська, бьюті- блогер Даша Золотарьова та Олександр Чебан, тревел-блогер, експерт з незвичних та бюджетних мандрівок. Кожний блогер створював лонгрід з порадами, як щонайкраще підготуватися до подорожі країною, де він неодноразово бував та мандрівку до якої розігрував Watsons Україна.

Про Watsons Україна

Watsons — найбільша роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоров’я в Азії. На сьогодні мережа налічує більше ніж 4800 магазинів і понад 1400 аптек на 25 ринках Азії і Європи. До них належать континентальний Китай, Тайвань, Гонконг і Макао, Сінгапур, Таїланд, Малайзія, Філіппіни, Індонезія, а також Туреччина й Україна.

Watsons Україна — провідна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоров’я в Україні. До мережі Watsons Україна входить понад 400 магазинів і 28 аптек у більш ніж 100 містах. Більше ніж 5000 співробітників обслуговують майже 3 млн покупців щомісяця. Упродовж кількох років Watsons є «Вибором № 1 в Україні» в категорії «Магазини краси та здоров’я» (за результатами конкурсу «Вибір року»). У квітні 2017 року Watsons відсвяткувала своє шестиріччя в Україні.

Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоров’я, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи якнайширший асортимент продукції, допомагаючи клієнтам мати чудовий вигляд і почуватися добре щодня. Від 2009 року мережі аптек Watsons є № 1 в Азії.*

Слідкуйте за нами у соціальних мережах сторінка бренду та корпоративна сторінка компанії.

Про A. S. Watson Group

Заснована в Гонконзі 1841 року, A. S. Watson Group є найбільшою роздрібною мережею торгівлі продукцією для краси й здоров’я, представленою більш ніж 13 300 магазинів на 25 ринках. Щотижня понад 28 мільйонів покупців роблять покупки в наших онлайн- і офлайн-магазинах 13 ретейл-брендів по всьому світу.

У 2016 році A.S. Watson Group відсвяткувала 175-річчя. Понад 117 000 чоловік працюють в A. S. Watson Group, включаючи 12 800 працівників у Гонконзі. Кількість постійних клієнтів Групи нараховує майже 120 мільйонів чоловік. 

A. S. Watson Group також є членом мультинаціонального конгломерату CK Hutchison Holdings Limited, який спеціалізується на портах і пов’язаних з ними послугах, роздрібній торгівлі, інфраструктурі, енергетиці та телекомунікаціях більш ніж у 50 країнах.

Докладнішу інформацію про A. S. Watson Group розміщено на офіційному сайті www.aswatson.com.

Прес-офіс Watsons
Катерина Веремєєва
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
+380503608382

* Campaign Asia-Pacific’s «Asia’s Top 1,000 Brands». Огляд 2015 року, понад 6000 респондентів в Азії

Calendar

Last month October 2017 Next month
M T W T F S S
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31

EBA Official Partners